فراخوان حمایت های فوری

رئیس کمیته امداد در مشهد: ماموریت کمیته امداد تامین زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی نظام است / سه هزار و ٥٠٠ نخبه زیر چتر حمایتی کمیته امداد

سه هزار و ۵۰۰ نخبه در جمع مددجویان کمیته امداد در سراسر کشور وجود دارد که بیشتر آنها به مقام‌های قابل توجهی در کشور دست یافته اند.

مهندس سیدپرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در پانزدهمین دور دوم سفرهای استانی در سی‌وچهارمین دوره اردوهای دانش‌آموزی و دانشجویی رهپویان ولایت در خراسان رضوی حضور یافت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهندس فتاح با اشاره به اینکه کمیته امداد تنها سازمان کمک کننده در کشور محسوب می‌شود گفت: کمیته امداد جای ماندن نیست و باید جوانان از این شرایط موجود در اردوها برای رسیدن به مقام های مهم در جامعه کمک بگیرند تا از پوشش کمیته امداد خارج شوند بطوری که هم اکنون شاهد حضور مددجویان این نهاد در مقام های بلند رتبه مملکتی هستیم.

وی با تاکید به جایگاه یتیمان در جامعه اسلامی افزود: اکنون سه هزار و ۵۰۰ نخبه در جمع مددجویان کمیته امداد در سراسر کشور وجود دارد که بیشتر آنها به مقام‌های قابل توجهی در کشور رسیده‌اند.

رئیس کمیته امداد با تاکید بر لزوم احیای سفرها و اردوهای دانش‌آموزی و دانشجویی کمیته امداد به مشهد و عتبات عالیات یادآور شد: این نهاد با برنامه ریزی هایی که انجام داده به دنبال احیای اردوهای عتبات عالیات در کنار سفرهای زیارتی به مشهد مقدس است که همه بتوانند به این اماکن مذهبی سفر کنند.

مهندس فتاح گفت: امسال تمامی اردوهای دانش آموزی و دانشجویی بصورت متمرکز در مشهد مقدس در حال برگزاری است.

رئیس کمیته امداد خطاب به دانشجویان و دانش‌آموزان این اردو تأکید کرد: برخورداری از روحیه پرنشاط، بزرگ فکر کردن، امیدوار بودن و دل بستن به آینده از جمله مهمترین موضوعاتی است که باید مورد توجه دانش‌آموزان و دانشجویان کشور به ویژه مددجویان کمیته امداد قرار بگیرد.

فتاح با اشاره به اینکه کمیته امداد تولیدکننده فقر در کشور نیست، بیان کرد: امیدواریم شرایط آینده دولت و نظام به گونه‌ای باشد که فقر تولید نشود که در این زمینه ماموریت کمیته امداد کشور تأمین زیرساخت‌های فرهنگی اجتماعی این نظام است.

وی، از خروج ۱۵۰ هزار خانواده از تحت پوشش کمیته امداد در سراسر کشور خبر داد و یادآور شد:کمیته امداد در سال گذشته برای یکصد هزار نفر از مددجویان کمک هزینه جهیزیه تامین کرده است و اولویت خود را آسان کردن ازدواج مددجویان و ارتقای کمک‌های مختلف به آنها می داند تا یکی از امرهای مهم دین خدا در جامعه ایران اسلامی احیا شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*