فراخوان حمایت های فوری

زارع در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛ ۱۳هزار دانشجو کربلایی می شوند/پایان تیر، آغاز اعزام ها

 

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره وعتبات دانشگاهیان گفت: بیش از ۱۳هزار دانشجو از ۳۱تیر ماه به عتبات عالیات مشرف می شوند.

محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آغاز اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات گفت: اعزام دانشجویان و دانشگاهیان به عتبات عالیات از ۳۱ تیر آغاز می شود و تا ۸ آبان ماه ادامه دارد و در این مدت بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ زائر به عراق اعزام می شوند.

 

وی در ادامه افزود: با اتمام مهلت ثبت نام، دانشجویان با مراجعه به بانک ها و دریافت وام یک میلیون تومانی مدارک خود را برای اعزام تنظیم می کنند.

 

زارع تصریح کرد: در مدت ثبت نام بیش از ۹۳هزار متقاضی برای اعزام ثبت نام کرده اند که از این تعداد بیش از ۱۳هزار دانشجو از طریق قرعه کشی برای اعزام انتخاب شدند.

 

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان یادآور شد: از این تعداد ۴۰درصد دانشجویان دختر و پسر مجرد، ۴۰درصد دانشجویان متاهل، ۱۰ درصد اساتید و ۱۰ درصد کارمند هستند.

 

زارع در خصوص دانشجویان پسری که کارت پایان خدمت ندارند، گفت: مجوز های لازم از طریق دفاتر حج و زیارت در تهران و شهرستان ها برای این دانشجویان گرفته می شود تا این دانشجویان مشکلی برای اعزام به منظور زیارت اعتاب مقدسه را نداشته باشند.

 

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره وعتبات دانشگاهیان یاد آور شد: امسال به دلیل سیستمی شدن نظام وظیفه و عدم تعریف این سیستم برای بعضی دانشگاه ها، ایجاد هماهنگی های مربوطه با سازمان نظام وظیفه با مشکل مواجه شده اما ما تمام تلاشمان را می کنیم تا زمان اعزام این دسته از دانشجویان مشکل آنان برطرف شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*