فراخوان حمایت های فوری

رئیس دبیرخانه شواری عالی رفاه و تامین اجتماعی خبر داد، فروش تولیدات مددجویان سازمان بهزیستی کشور و کمیته امداد در فروشگاه‌های اینترنتی

 

رئیس دبیرخانه شواری عالی رفاه و تامین اجتماعی از فراهم شدن امکان فروش تولیدات مددجویان سازمان بهزیستی کشور و کمیته امداد در فروشگاه های اینترنتی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، «روزبه کردونی» رئیس دبیرخانه شواری عالی رفاه و تامین اجتماعی در حاشیه نشست کمیسیون تخصصی توسعه اشتغال که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد توانمندسازی گروه‌های آسیب‌پذیر را مهمترین هدف اجرای طرح فروش کالاهای تولید شده این گروه‌ها دانست.

رئیس دبیرخانه شواری عالی رفاه و تامین اجتماعی، افزود: در این طرح که با همکاری سازمان بهزیستی کشور و کمیته امداد اجرا می‌شود تفاهم‌نامه‌ای با شرکت دیجی‌کالا امضا شده است تا از این طریق کالاهای تولید شده مددجویان در سراسر کشور به فروش برسد.

وی با اشاره به اینکه سود حاصل از این کار کاملا به مددجویان بازمی‌گردد، ادامه داد: علاوه بر این وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درنظر دارد برای حمایت و تشویق هر چه بیشتر جامعه هدف خود ۳۰ درصد هزینه‌های مربوط به تولید کالا را به عنوان پیش پرداخت در اختیار مددجویان قرار دهد و مابقی را نیز پس از فروش به حساب آنان واریز کند.

کردونی در پایان یادآور شد: این طرح به صورت آزمایشی در ۱۰ استان کشور اجرا شده است و به صورت رسمی از چهارشنبه این هفته فروش کالاهای مددجویان از طریق شرکت اینترنتی دیجی‌کالا آغاز می‌شود.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*