فراخوان حمایت های فوری

به گفته صمدی مدیرکل تامین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد امام خمینی (ره):ساخت ۲۰ هزار واحد مسكونی برای مددجویان كمیته امداد در كشور

 

مدیركل تامین مسكن و امور مهندسی كمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: ۲۰ هزار واحد مسكونی برای مددجویان زیرپوشش این نهاد در كشور درحال ساخت است.

قادر صمدی در آیین بهره برداری از واحدهای مسكونی مددجویان كمیته امداد در گناباد افزود: علاوه بر این تعداد، امسال ساخت ۱۵ هزار واحد مسكونی دیگر نیز در استان ها آغاز می شود.
وی هزینه ساخت هر یك از واحدهای مسكونی را حداكثر ۴۰۰ میلیون ریال ذكر و بیان كرد: ۳۰ هزار واحد مسكونی مددجویان زیرپوشش كمیته امداد نیز در دست بازسازی است كه هزینه هر یك از آنها ۲۵ میلیون ریال است.
مدیركل تامین مسكن و امور مهندسی كمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: ۲۶۰ هزار واحد در دو دهه گذشته برای مددجویان زیرپوشش این نهاد در كشور ساخته شد.
وی افزود: پارسال ۲۴ هزار واحد مسكونی نیمه ساخت برای مددجویان كمیته امداد در كشور وجود داشت كه با پیگیری و تامین اعتبار لازم بخش عمده ای از آنها اینك در دست تكمیل است.
صمدی همچنین بدون توضیح بیشتر ادامه داد: بانكها به دلیل اقساط معوقه تسهیلات مددجویان كمیته امداد همكاری مناسبی برای تامین تسهیلات ساخت این واحدها ندارند از این رو خواستار همكاری بیشتر بانكها در این زمینه هستیم.
وی گفت: تامین مسكن مناسب، سطح بهداشت روانی و فردی مددجویان را افزایش می دهد و بسیاری از تنگناهای آنان كاهش می یابد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*