فراخوان حمایت های فوری

رئیس کمیته امداد بر نحوه برخورد صحیح مددکاران با مددجویان تاکید کرد

تهران – ایرنا – رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با تاکید بر نحوه برخورد صحیح امدادگران و مسئولان با مددجویان گفت: برخی افراد خود را درگیر امور اداری کرده اند و از هدف اصلی این نهاد که امدادگری و خدمت به محرومان و نیازمندان است، غافل شده اند.

به گزارش ایرنا از کمیته امداد امام خمینی(ره) ، سیدپرویز فتاح در گردهمایی سراسری مدیران مرکز آموزش و پژوهش این نهاد با بیان اینکه اگر فکر و ذهن نیروی انسانی تغییری نداشته باشد این نهاد متحول نخواهد شد، افزود: رویکرد اصلی ما برای تحول در این نهاد، نگاه دینی، انقلابی، علمی، فنی و هوشمندانه و مردمی است.
وی گفت: قدم نخست برای تحول در کمیته امداد که آن را حرکت بزرگ می دانیم آموزش است زیرا موجب افزایش کارایی و بهره وری می شود.
فتاح افزود: کمیته امداد طی سال های گذشته تجربیات خوبی در زمینه های مختلف کسب کرده که باید از این تجربیات بهره کافی را ببریم.
فتاح با تاکید بر نحوه برخورد صحیح امدادگران و مسئولان با مددجویان تحت حمایت،ادامه داد: باید از نزدیک مشکلات مددجویان را رصد تا بتوانیم به درستی آنان را درک کنیم.
وی افزود: این روند کلیشه ای که با دادن مقداری پول به خود بقبولانیم وظیفه خود را در قبال یتیمان انجام داده ایم بسیار غلط و اشتباه است.
فتاح بر ضرورت حفظ روحیه جهادی و انقلابی در کمیته امداد اشاره و عنوان کرد: انقلابی عمل کردن حد و مرز ندارد، نهاد حمایتی کمیته امداد باید وقف مددجویان باشد، به عبارت دیگر باید در رسیدگی به افراد تحت پوشش آن از هیچ تلاشی دریغ نکند.
رئیس کمیته امداد با اشاره به قدمت و فرسودگی صندوق های صدقات در سطح شهر گفت: امروزه مردم به جای پول نقد، کارت بانکی به همراه دارند بنابراین روش هایی را برای پرداخت الکترونیکی صدقات طراحی کردیم، بطوریکه پرداخت صدقات الکترونیکی خواهد شد.
وی با بیان اینکه این نهاد باید در همه ابعاد و حوزه ها دچار تحول شود، افزود: تغییر در شیوه پرداخت و جذب کمک های مردمی به محرومان و نیازمندان یکی از این روش ها است که بزودی شاهد تغییرات اساسی در این حوزه ها خواهیم بود.
اجتمام ** ۳۳۷۷ ** ۱۰۷۱

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*