فراخوان حمایت های فوری

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان: بیشترین وظایف کمیته امداد در آینده به مراکز نیکوکاری واگذار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان شرایط مراکز نیکوکاری را حساس دانست و گفت: در نگاه کلان، بیشترین وظایف کمیته امداد در آینده به مراکز نیکوکاری واگذار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، مهدی مجلس‌آرا در گردهمایی مسئولین مراکز نیکوکاری استان اصفهان با اشاره به جایگاه حساس این مراکز شرایط مراکز نیکوکاری را حساس دانسته و اظهار داشت: در نگاه کلان، بیشترین وظایف کمیته امداد در آینده به مراکز نیکوکاری واگذار می‌شود.
وی افزود: تجربه ثابت کرده است در هر موضوعی که مردم به آن وارد شدند، آن موضوع به سرانجام رسیده و موفقیت در آن حاصل شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به همکاری ۴۶ هزار حامی نیکوکار با این کمیته بیان کرد: افزایش تعداد حامیان نیکوکار ایتام و محسنان نشان‌دهنده اعتمادی است که مردم به مجموعه کمیته امداد و این طرح‌ها داشته‌اند و در مراکز نیکوکاری نیز باید این حس اعتماد تقویت و افزایش یابد.
وی با بیان اینکه میزان کمک‌های حامیان به ایتام در ۸ ماهه گذشته امسال را بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان بوده، تصریح کرد: بالغ بر ۶۳ هزار زن سرپرست خانوار در استان اصفهان از خدمات کمیته امداد استفاده می‌کنند که ۴۵ هزار نفر از ایشان به علت فوت سرپرست تحت حمایت بوده و فرزندان یتیم آن‌ها از کمک‌های حامیان برخوردار هستند.
مجلس‌آرا گفت: مسئولان مراکز نیکوکاری شفافیت همراه با صداقت و اعتماد‌سازی هرچه بیشتر در بین مردم و خیران، از توانمندی‌های منطقه برای خدمت‌رسانی به نیازمندان استفاده کنند.
۶۰ مرکز نیکوکاری در استان اصفهان فعالیت می‌کنند
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اصفهان در این جلسه با اشاره به فعالیت ۶۰ مرکز نیکوکاری در استان اصفهان گفت: بیش از یک سال است که از فعالیت‌های مراکز نیکوکاری در استان اصفهان می‌گذرد و در این مدت این مراکز توانسته‌اند خدمات شایان توجهی به نیازمندان ارائه دهند.
بهرام سوادکوهی با بیان اینکه تقویت مراکز نیکوکاری از جمله برنامه‌های پیش‌روی این حوزه بوده و خاطرنشان کرد: امروز حرف نخست در زمینه تعامل، اعتماد و پایداری این تعامل را مردم می‌زنند و در شبکه‌های مردم‌نهاد‌، آن مجموعه‌ای موفق‌تر است که بتواند مردم را جذب کند.
وی صداقت، شفافیت، اعتماد‌سازی، همدلی، امانت‌دار، مردم‌محوری، انضباط، نظارت، راز‌داری و عدالت را از اصول مهم در کار مراکز نیکوکاری برشمرده و اظهار داشت: مسئولان مراکز نیکوکاری با رعایت عزت و کرامت نفس بر توانمند‌سازی خانواده تکیه کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*